Imam 26 godina i zadnje 3 godine u nazad imam slabu erekciju.Kada mi se ovaj problem javio, erekcija mi je bila jaka,ali nisam mogao da je odrzim tokom citavog odnosa.Sa vremenom mi se stanje pogorsavalo.Takodje imam i neredovnu,tj.retku jutarnju erekciju, a zadnja dva meseca i i slabu seksualnu zelju, pretpostavljam zbog opterecenja ovim problemom. Informisuci se vise, zakljucio sam da bi jedan od uzroka navedenog problema moglo biti to sto sam kao dvadesetogodisnjak mnogo pio i uzimao razne sedative.Nekad mi se javlja cudan bol ispod testisa. Molim vas da mi odgovorite na sledeca pitanja Koliko uspesno moze da se leci ovaj problem i kako? Ako moze koliko vremenski to traje?Kome je najbolje da se obratim za pomoc i koje cu pretrage morati da izvrsim. U napred zahvalan

    Odgovoreno: 04. 05. 2007.

    • Uzroci erektilne disfunkcije su brojni, infekcije, hormonski i vaskularni uzroci, kao i psihički. Potrebno je detaljno ispitati svaki od mogućih uzroka. Obratite se svom urologu. Ass.mr sci.med dr Saša Vojinov