Postovani doktore moj problem je sledeci: naime, pre od prilike godinu dana imao sam blage bolove u predelu desnog testisa samo pri dodiru ili kada sam imao potrebu za nuzdom. to je prestalo nakon dan - dva, pa se pre jedno mesec dana ponovo vratio taj bol, i prestao nakon 3 do 4 dana. Drugih problema nisam imao. Mozete li mi reci sta bi moglo da bude, a da napomenem da sam pre jedno 3 meseca radio ultrazvuk celoga stomaka (da se tako izrazim) i sve je bilo u redu( svi nalazi) kao i nalazi krvi i mokrace. Unapred zahvalan...

    Odgovoreno: 10. 06. 2008.
    • Tegobe ukazuju na hronicnu upalu prostate. Potrebno je uraditi testovena infekciju, briseve uretre i spermokulturu, i nakon toga leciti infekciju. Cuvajte se prehlede. Toplota prija prostati.