Postovani doktore, vec nekoliko godina na rubu glave penisa imam Hirsuties papillaris genitalis, odnosno one bele tackice, poput sitnih bradavica. Mislim da ih takodje zovu tajsonove zlezde. Znam da su bezopasne, ali bih zeleo da ih uklonim. Estetski ne deluju lepo, pa mi zadaju nesigurnost tokom seksa. Vama se obracam preko interneta jer, iako zvuci bezveze, nisam smeo ranije da odem kod urologa. Pa bih vas molio za odgovor. Mozete li mi reci nesto vise, i kome da se obratim za dalju pomoc? Savet kojom metodom da se uklone? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 06. 2008.

Komentari na pitanje: #6417

    • Ja takodje imam problem sa tajsonovim zlezdama ili kako ih vec zovu. Javljaju se na rubu glave penisa. Zeleo bih da znam da li je sa elektrokauterizacijom moguce potpuno otkloniti taj problem, i da li je to bolno? Hvala