Postovani doktore,imam 15 godina,i imam problem sa kozicom penisa,tj. ne mogu dovoljno da je povucem (preko glavica),kozica mi stigne samo do polovine glavica,a dok je opusten,moze i preko..Cini mi se iz meseca u mesec da mogu sve vise da povlacim tu kozicu,tj sve nize,da li trebam da sacekam,ili da idem na obrezivanje?

    Odgovoreno: 08. 06. 2008.

Komentari na pitanje: #6352

    • Tačno je da je jedino pravo rešenje za probleme sa kožicom obrezivanje. Ja sam se ceo pubertet borio sa relativnom fimozom i shvatio da mi kožica samo smeta. Toliko rastezanja i vežbanja zbog predrasuda da je biti obrezan nesto loše. Iskreno. Mogu vam reci da je život za mene kao muškarca bolji. Šteta što to nije uradjeno pre puberteta.