Poštovani doktore, moj problem je bolna osetljivost u testisima tokom odnosa bez kondoma. Iste smetnje imam i za vreme oralnog seksa kao i kada rukom stimulišem glavić. Kada koristim kondom, problema nema.

    Odgovoreno: 08. 06. 2008.
    • Koristitete kondom ili uradite testove na infekciju, koja moze biti uzrok tih tegoba, ali ne postoji logika da tih bolova nema pri upotrebi kondoma.Posto kondom nije los, koristite kondom i resili ste problem

Komentari na pitanje: #6340

    • Postovani. . Imam jedan problem sa penisom. . Na desnoj strani penisa pojavila mi se jedna zila koja na kraju tj na vrh ispod glavica malo jasnija i podebljana a isti tako svremena na vreme postaje ta strana mlitava i otok se pojavljuje sto je na kraju kozice i zadebljana na vrh. . . A kada se napipa rukom ta desna strana penisa a kada se pipne oseti se pod rukom kao da se unutra sve spljesnulo. . Ne mogu da opisem recima uglavnom je zadebljan i samo da napomenem da mi je penis inace kriv malo na dole. . Pa bi vas zamolio da mi objasnite malo vise o ovome ako ste razumeli. . Zelim da znam o cemu se radi i kome da se obratim?? (