Imam 26 godina i pre tri i po godine doziveo sam saobracajnu nezgodu,povredio sam kicmenu mozdinu,povreda je Th12 l1 i l2.Sada sam u kolicima,ne mogu da hodam.Imam problem sa mokrenjem,koristim medotu lupkanja ali nije ni to najbolje resenje.Drugi problem je erekcija.Doktor fizijatar mi je rekao da probam sa vijagrom,medjutim to ne daje rezeultate.Sta Vi mislite o tome i kakve su sanse da se tu nesto promeni?Puno Vam hvala unapred i nadam se da cete mi odgovoriti.Puno Vas pozdravljam

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.

    • Povrede kicmenog stuba mogu biti uzrok za nastanak privremene ili trajne neurogene ED. Posto ste napomenuli da ste pokusali sa oralnom farmakoterapijom sildenafilom, sledeci korak bi predstavljala proba sa intrakavernoznim injekcijama prostaglandina. Dolazi u obzir i implantacija penilne proteze.