Ja i moj partner smo zajedno vec 2 god. ne koristimo kondom do sad niko nije od nas bio sa nekim nadvor od nase veze ali primetili smo da na penisa ispod glave ima 3 tacke crvene kao malo vospalene koje malo nadignute nad koze drugi dan posle odnosa su smireniji tako vec drugi put sa razmahom od nekoliko meseca..Ne lice na bradavice i neznamo sta je to.Mozda od suhost vagine bilo je prvi put ali sada nismo to primetili i ne oseca bolove a prvi put je moj decko osecao malo kao kad si ogreban.Uvek smo okupani prije odnosa.Dali je to neki prist ili virus molim vas da mi kazete Te lice kao 3 bubuljice crvene i ima ih samo na jednu stranu gde se ta mala kozica pomera ispod glave penisa ispod ruba i primjecuju se kad kozica bude optegnuta Hvala vam puno unapred za vas odgovor

    Odgovoreno: 08. 06. 2008.
    • Moguce da se radi o gljivicnoj infekciji, te ukoliko se to pojavi ponovo uzmite Canesten mas i mazite nekoliko dana. Bez pregleda ne mogu vam sa sigurnoscu reci o cemu se radi.