Imam devojku sa kojom se zabavljam 4 godine, imam normalne odnose sa njom, imala je kondilome i nakon terapije u privatnoj klinici sve je to sredjeno, pa sam nakon toga sam odlucio i ja da se proverim. Pre par dana sam otiso na kontrolu kod urologa Dr. Ljubomira Dinica u Niskoj bolnici, nisam osecao nikakve bolove niti bilo sta slicno, nakon ulaska u ordinacijukod doktora samo je pogledao i rekao da je moj uroloski nalaz ispravan i da nemam uroloske bolesti... Pa me interesuje da li je samo pogledom dovoljno da se oceni dali neko ima problema ili ne?

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.

    • Kad su u pitanju genitalne bradavice, klinicki pregled spoljasnjih genitalija dovoljan je da se takva dijagnoza i postavi. Ukoliko imate i neke dodatne tegobe, to u svakom slucaju treba da naglasite doktoru kad se javite na pregled.