Zamolio bih Vas da mi odgovorite na ova pitanja. Da li je moguce da cista na testisu,koju imam od puberteta utice na erekciju? Koja infekcija moze da izazove gubljenje pigmentacije na kozici koja prelazi preko glavica? Ili je nesto drugo u pitanju? napomenuo bih da tu promenu na kozi imam samo na penisu. Hvala u napred.

    Odgovoreno: 30. 05. 2008.
    • Cista na testisu ne moze da utice na potenciju. Postoji jedno boljenje koje se zove lichen ruber plasnus i kod koga dolazi do promene boje koze i gubitka elasticnosti i ponekad je potrebno hirursko uklanjanje tako promenjene koze.