Imam upalu prostate i imao sam hlamidiju koju sad,valjda nemam.Imao sam referentnu vrednost iz krvi<10 i doktor kaže da hlamidije više nema.U urinokulturi je nadjena bakterija citrobacter freundii senzitivna je na gentamicin,amikacin,ceftriakson,imipenem,meropenem i tazobactam+piperacilin.Doktor je prepisao longacef injekcije koje sam već primao zimus zbog upale.Pijem i omnik već tri meseca i produžio mi je još dva.Šta mi vi možete reći o tome?

    Odgovoreno: 30. 05. 2008.
    • Sve zavisi od vasih tegoba, ali ukoliko je izolovana bakterija nju treba obavezno leciti, i to prema antibiogramu. Ukoliko su vase tegobe i pored ove terapije prisutne potrebno je uvesti i neke druge lekove. Infekcija se mora prvo izleciti. Longaceph  je sasvim zadovoljavajuci, bez obzira na to sto ste ga ranije primali.