Postovani, Imam jedan problem.Imam 20 godina I imao sam 4-5 seksualnih odnosa sa devojkom sa kojom sam u vezi 7 meseci.Pre toga nisam imao seksualne odnose! Naime operisao sam fimozu pa sam morao malo da sacekam, ali kada je sve to zaraslo, moj penis je postao mnogo manje osetljiv na dodir, pa kad stavim prezervativ pri penetraciji ne osecam gotovo nista I sex mi ne pruza nikakvo zadovoljstvo pa I nemam potrebu za sexom nego samo razocarenje, pa ga I neupraznjavam tako cesto.Ja I moja devojka smo odlucili to da promenimo, I molim vas za iskren savet sta da radim?Da li ima svrhe koristiti kondom pri tako maloj osetljivosti? Da li da moja devojka pocne da pije antibebi pilule pa da se na taj nacin oslobodim tog problema? Kome da se obratim za ovakav problem?Da li postoji resenje? Pozdravljam Vas i hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Postoji resenje, testirajte se na infekciju oboje i ukoliko nemate infekciju ,mozete imati seks bez kondoma uz upotrebu antibebi pilula. Drugo resenje ne postoji kojim se pojacava osetljivost penisa.