Pitanje Postovani doktore Koji je razlog sto nikako ne mogu postici spontanu erekciju nego moram stimulirati penis dugo vreme da bi postigao erekciju i to ne tako cvrstu,ali kada prestanem sa stimulacijom odmah erekcija pada odnosno ne mogu je zadrzati.Vrednost testosterona mi je 4.64. Ocajan sam svaki dan zbog ovog problema.Koji je razlog za ovakvo stanje?

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Pored testosterona i drugi hormoni tipa prolaktina, LH, mogu ometati normalnu erekciju. Infekcija takodje moze biti uzrok, potom psiholoski razlozi imaju veliki postotak kao uzrocnici erektilne disfunkcije. potrebno je detaljnije ispitivanje da bi se otkrio uzrok.