Pre 10 dana radjena mi je operacija semicastratio sin. fixatio testis dex. Dreinage No.I. Danas su mi izvadili konce i skinuli zavoj, i rekli da je gotovo i vise ne treba da dolazim na kontrolu. Kada sam pogledao na mesto rane vidim da su neki konci jos tu. A i mogu da napipam kao neku cevcicu koja ide od korena penisa na levoj strani pa dole u mosnicu gde je bio testis. Moje pitanje je sta bi mogla biti ta cevcica (napominjem samo da je dren izvadjen) i da li ce ovi konci sami ispasti ili sta?

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Moje pitanje je zasto vam je taj testis izvadjen. To sto pipate moze biti oziljno tkivo . Konci ispadaju sami  u zavisnosti od toga koja vrsta je postavljena. Znaci neki ispadaju a neki ne. Javiti se svom urologu i resite problem