Pitanje Dali ako je vrednost testosterona 4.64 dali to znaci da prolaktin je u redu, Test testosterona uradio sam pre mjesec dana.Dali ova vrednost testosterona je zadovoljujuca da imam normale erekcije?

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Normalne vrednosti testosterona variraju u zavisnosti od metoda koju primenjuje odredjena laboratorija. Prolaktin i testosteron nisu povezani sto znaci da noraln nalaz testosterona ne ukazuje i na normalan nalaz prolaktina