Imam 25 godina i rodjena sam sa anomalijom mokracne besike.Odmah po rodjenju mi je uradjena extrofija mokracne besike i od tada nosim stomu na levoj strani trbuha.Desni bubreg mi je odstranjen 1998 god,a 1999 god sam imala i ileus creva.Imam hidronefrozu levog (jedinog) bubrega i imam prosirene casice.On je i nesto nepravilnog oblika.Takodje imam i stalne urinarne infekcije. Trenutni kreatinin mi je 158umol/l ,urea 7,8mmol/l.. Ono sto mene interesuje je da li ja sa ovom mojom dijagnozom smem da ostanem u drugom stanju ili ne? Unapred zahvalna...

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.

Komentari na pitanje: #5801

    • Ivanaivanica 24. 02. 2016.

      Ako nije problem da mi se javiš imam pitanje bila bih ti zahvalna. Hvalaaa. Interesuje me savet.. Kod kog lekara ides.

    • Ivanaivanica 24. 02. 2016.

      Da li može devojka da me kontaktira nekako. Znam da si pisala davno, ako nije problem ostavi komentar imam jedno pitanje? Hvala