Da li mi mozete reci nesto vise o leku Magna RX, leku za uvecanje 'muskosti'. Najvise me interesuju eventualne posledice. HVALA

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.

    •
      U pitanju su komercijalni fitopreparati koji su poznati pod raznim imenima na trzistu. sustinski, oni ne mogu da dovedu do realnog uvecanja polnog organa. Bar za to ne postoje vece prospektivne studije koje su to potvrdile. Za uvecanje penisa postoji mnogo tehnika, najnovija od njih je tehnika uvecanja hirurskim putem i to primenom sopstvenog tkiva pacijenta (specijalni cilindar koji se "obmotava " oko tela penisa a dobijen je iz sopstvene krvi pacijenta).

Komentari na pitanje: #58

    • I ja mogu da dodam slican komentar. Ne preporucujem magna rx, ja sam konstantno imao bolove u predelu srca zbog njega. Meni nikako nije odgovarao, a ni erekcija nije bila nesto posebno. Sto se tice povecanja hahahaha samo jos jedan marketinski potez. Mogu da dodam jos komentar za potencijal, kad vam to preporuci neki doktor, odmah skocite i tresnite mu takav samar da zaboravi kako se zove, to je takva prevara da je strasno. Znam dosta ljudi koji su to pili nikome nije pomogao a ni meni, pio sam ga 2 meseca. Jedino sto mi je iskreno vredelo je vitamin e (toko sorb) , neki americki jaci od ostalih jeste da su me malo cinile i agresivnijim ali mogu da kazem da je to pozitivno meni bilo

    • Nikolic Zoran 26. 04. 2010.

      Posto sam evo video ovo tvoje pitanje, vidim da je kasno za ovaj odgovor, ali da predupredim buduce potencijalne kupce ovog preparata hteo bih da izlozim svoje iskustvo u koristenju istog. Dve bocice tableta preparata (120 kapsula) sam koristio pre 2 godine na nacin na koji to uputstvo nalaze. Posle tog koristenja (da skratim pricu) doslo je do povecanja penisa u duzinu nekih 20% , takodje dobio sam i cvrscu erekciji skoro kao posle uzimanja viagre. Ali. . . Zbog takve erekcije pocele su me boleti prepone, na nacin koji je vrlo neprijatan za svakodnevan zivot. Tisteci bol kome nema kraja dok se sve nije samo od sebe stisalo posle par meseci. U medjuvremenu posle mozda 100 kapsule, poceo sam osecati i bol u jednom testisu koji ponekad osecam i dan danas (urolozi su mi rekli da je zbog nagle promene u prokrvljenosti doslo do nazuljenja nekog nerva sto prouzrokuje taj bol) . Sve u svemu to mi je prouzrokovalo 5 odlazaka kod urologa, bilo privatnih bilo u drzavnoj ustanovi. Isto toliko snimanja ultra zvukom, da bi se jedno 5-6 meseci posle poslednje popijene kapsule velicina penisa i sve ostalo pozitivno sto je dobijeno koriscejem magna rx+ izgubilo i vratilo na stanje pre upotrebe ovog preparata. Sve u svemu, iz licnog iskustva, moja preporuka svima onima koji planiraju da koriste ovaj preparat je da ga ne kupuju. I kamo srece da je meni neko ovo rekao pre nego sto sam ga koristio, mnogo novca, nerava, vremena i bola bih sebi ustedeo.