Moj problem je sledeci: Juce sam imao povisenu temperaturu, propracenu sa povracanjem. Jutros sam mokrio i mokraca je bila tamno zuta. (uzeo sam paracetamol i antibiotik). Posle nekoliko sati opet sam mokrio i posle mokrenja pocela je da tece krv iz penisa. Ovakvo nesto mi se dogodilo pre dve godine (prosle nisam imao probleme). Tada sam se javio urologu i izvrsili smo nekoliko testova (krv, mokraca) koji su bili normalni, dubinsko snimanje bubrega i mocnog mehura (pokazalo je da ima blago narebrenje mehura), i onaj test sa kamerom u mocni kanal (mislim da se zvalo stetoskopija). Urolog nije pronasao odakle krv tece. Tecenje krvi nije bilo stalno - pojavilo bi se najvise 2-3 puta na dan. Kad mokrim nema krvi, a i sperma je cista - bez krvi. Tada nisam uzimao nikakve lekove, a ovakva situacija je trajala oko mesec i nesto dana. Ni tada ni sad ne osecam da me pece kad mokrim ili da me nesto uopce boli. Gledajuci anatomiju, pretpostavljam da krv tece posle mocnog mehura i posle kanala za spermu. Zaboravio sam da kazem da u bubregu su pronasli neke jako sitne kamencice.

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Verovatno se radi o infekciji mokracnog kanala, ali i pojava krvi u mokraci bez bolova moze biti prvi znak tumora mokracne besike. Potreban je novi UZ besike i kontrolna cistoskopija da bi se utvrdilo mesto krvarenja.