Postovani, imam jedan problem koji me od skoro dosta muci. Imam 18god. Naime, moj penis kada je ukrucen previse je podignut na gore. Nije malo zakrivljenje, bas dosta, skoro do stomaka. Kada pokusam da ga spustim nadole, osecam bol. Citao sam da se slicni simptomi pojavljuju kod Pejronijeve bolesti. Inace nemam nikakav bol pri erekciji. Takav mi je penis jos od malena, ali nikad nisam mislio da je nesto toliko ozbiljno. Da li je Pejronijeva bolest u pitanju, ili sta vec? Trenutno, kako sam procitao o ovome stvarno sam u velikom strahu. Svaki savet bi mi znacio. Hvala.

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Savet je da se javite na pregled kojim se moze utvrditi da li postoje znaci za Pejronijevu bolest. Inace ona se javlja u nesto kasnijoj zivotnoj tobi, tako da ne verujem da kod vas postoji taj problem.Uglavnom pregledom se te oziljne promene lako otkrivaju