postovani doktore vojinov imam problem sa penisom 5 meseca nisam imao nikakve erekcije a sad imam ali teze treba da masturbiram pola sata da bi ejakulisao ili svrsio neznam kako da vratim erekciju koju sam imao normalnu ejakulaciju dali da pijem vijagru ili neki drugi ljekovi kad masturbiram i poslje svrsavanja samo malo izbacim spermu sta bi moglo da bude i kako da se ljecim

    Odgovoreno: 29. 05. 2008.
    • Potrebno je uraditi testove na infekciju, koja moze biti uzrok ovog problema ali i ispitati hormonsko stanje (testosteron, LH, prolaktin) organizma. Ne savetujem unapored uzimanjeove vrste lekova dok se ne urade ovi nalazi i jedan detaljan pregled urologa