Postovani doktore, imam problem i ne znam bas kako da pocnem ali pokusacu da objasnim. Pre nekoliko godina sam sa jednom devojkom doziveo to da mi penis nakon ulaska u vaginu izgubi erekciju.Mislio sam da nije nista strasno,ali dogodilo se i nakon toga sa istom devojkom.Nisam imao duze vreme devojku ali desavalo se i to da me devojka dira za penis a da on uopste ne reagira.Inace masturbiram jos od malih nogu i ranije nisam imao problema ali otkako mi se to desilo sa devojkama i u toku masturbacije znaci postignem odredjenu cvrstinu koju izgubim skoro odmah.Imam utisak kao da ne osecam nista u glavicu kad mi se to desi.E sad u toku masturbacije kad dodjem do samog kraja,mogu da zaustavim i tada je penis dovoljno cvrst,vrati mi se nadrazaj u glavicu i mogao bih tad da ga odrzim nekoliko minuta.Interesuje me dali je to mozda posledica masturbacije ili je u pitanju mozda neka infekcija.Molim Vas za odgovor vec duze vreme nemam devojku i taj problem sa erekcijom me dosta koci.Inace kad zavrsim sa masturbacijom vrh glavica kod otvora je dosta crven.Nadam se da cete mi odgovoriti.Pozdrav

    Odgovoreno: 18. 05. 2008.
    • Potrebno je da uradite testove na infekciju, ali i da uzmete u obzir da psiholoski razlozi imaju veliki uticaj  na postojanje seksualne disfunkcije. Uraditi i hormoski nalaz testosteron, LH, prolaktin te nakon tigh testova primeiti nesto od lekova,naravno ukoliko su uredni, cialis, levitru.....