postovani, dugo sam citao prethodna pitanja i Vase odgovore na njih kako bih pronasao resenje mog problema...naime,imam 23 god i sex.sam aktivan 8 godina.pre godinu dana doziveo sam sportsku povredu i zaradip diskus herniu L4L5,L5S1.u vezi sam sa devojkom vec 2 god.u poslednjih par meseci imam problema sa postizanjem pune erekcije.imam utisak i da mi se penis smanjio. desavalo mi se par puta da erekcija oslabi i tokom odnosa.interesuje me sta biste mi preporucili da probam kako bih resio ovaj problem???da li je vreme da se obratim urologu?nemam puno poverenja u ovdasnje"strucnjake"(KS). interesuje me da li ima kakvih kontra efekata uzimanjem kojekakvih pomocnih sredstava:viagri,potencijal kapsula, raznih sprejeva za duzi odnos iz erotic shop-ova...??? UNAPRED VAM SE ZAHVALJUJEM....

    Odgovoreno: 18. 05. 2008.
    • Potrebno je da uradite testove na infekciju, ali i da uzmete u obzir da psiholoski razlozi imaju veliki uticaj  na oistijanje seksualne disfunkcije. Uraditi i hormoski nalaz testosteron, LH, prolaktin te nakon tigh testova primeiti nesto od lekova,naravno ukoliko su uredni, cialis, levitru.....