Postovani doktore! Moje pitanje je u vezi sa tehnikom produzavanja penisa. Imam 24 god i hteo bih da dobijem na duzini,a od metoda me konkretno zanima metod istezanja.Sprava za koju vas pitam zove se "andropenis" i za nju garantuju produzenje od 2 do 4 cm.Tom metodom dolazi valjda do trajnog istezanja ligamenta, to je otprilike sve sto znam,a garantuju i bezbednost ( iso 9001, patentiran proizvod pa cak kazu da je priznat kao medicinsko pomagalo ) Da li je ova metoda opasna i da li moze doci do nekih nezeljenih posledica? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 18. 05. 2008.

Komentari na pitanje: #5377

    • Aleksandar Micic 23. 09. 2009.

      Mora da su te knjige vrlo stare... Doktor bi mogao malo da se kreće po kongresima, da konslultuje noviju literaturu a ne da se poziva na knjige iz vremena svojih studija. Osim toga ko je taj doktor? Mislim da ste pitali pogrešnu osobu. Trebalo bi da pitate prof. Savu Perovića jer on je expert za te stvari.