Par dana posle odnosa sa devojkom, na desnoj butini primetio sam nesto sto potseca na osip koze. Koza na tom delu je hrapava i crvena. Koristio sam kremu Didermal ali to i dalje ne prolazi. Da li mozda znate o cemu se radi i sta treba da uradim da bi to nestalo. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 14. 04. 2007.
    • Potreban je pregled. Moguće da se radi o infekciji herpes vurusom te je potrebno uraditi bris uretrena HSV tip 2 ili IgG i IgM antitela na HSV2
      Ass.mr sci.med. dr Saša Vojinov