Postovani dr.Sasa obracam Vam se u nadi da cete mi barem malo pomoci...stvari stoje ovako ja sam uklanjala kondilome pre mesec dana i zelela bih da znam da li moj decko moze da ima neke nevidljive kondilome i da li ce ikada postati vidljivi,i ako moze nije mi najjasnije da li to znaci da cemo uvek imati oboje jer ne skidamo u isto vreme ili ih moramo istovremeno oboje skinuti,skroz sam zbunjena jer znam da je to virus nesto kao herpes a manifestacija herpesa nije prenosiva onda valjda ni oni nisu...ako ste ista od ovog razumeli bicu zahvalna na odgovoru...

    Odgovoreno: 14. 04. 2007.
    • Kondilomi su izazvani Humanim papiloma virusima, prenose se sekusulanim kontaktom, predstavljaju hroničnu infekciju, ukanjaju se ukoliko su vidljivi, prisutni u koži, ne može se predvideti vreme njihovog pojavljivanja. Znači samo praćenje predstavlja opciju lečenja.