Poštovani dr Vojinov.... Potreban mi je savet. Imam 36 godina, iz Beograda sam. Pre tri dana me je zaboleo desni buberg, bol je trajala nekoliko sati i bila je podnošljiva. Jutro posle toga iz čista mira me je zaboleo desni testis, a prestala bol u bubregu. Istog jutra sam masturbirao i boja sperme je bila braon, što me je uplašilo. Počeo sam da pijem Uvin čaj i Palisept. Bol je prisutna i drugi dan, na dodir desnog testisa, a i sperma je obojena kao juče, samo je svetlija, nije toliko smedja kao jutro ranije. Šta mi je, i šta mi savetujete? Praznik je....frka mi je......

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • UZ bubrega, ukoliko se pokrenuo neki sitan kamen , moze da da takve tegobesa sirenjem bola ka testisu. Ili infekcija genitalnih organa bakterijama koje se prenose seksualnim putem, takodje moze dati takve tegobe sa promenom boje semene tecnoti. Savet - testovi na infekciju posle praznika.