postovanje gospodine sasa imam 25 godina pre sest mjeseci sam operisao hidrocelu na desnom testisu poceo sam da igram nogomet i nakon toga mi se pojavljuje prolazna na ljevom testisu da li bol moze da se prenosi od prepona ili nesto nije uredu sa lijevim testisom trenutno mi je lijevi veci od desnog da li je tonormalno molio bih vase misljenje i savjet hvala unaprijed

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Ukoliko je testis veci od desnog ,a ne radi se o hidroeceli potrebno je uraditi tumorske markere AFP, BHCG i LD, UZ testisa i naravno obavezan pregled urologa.

      dr Vojinov