Pre 3 god.sam vadila bris na hlamidiju bio je negativan, pre nedelju dana sam ponovo radila opet je negativan ali bris moga muza je pozitivan da li ima potrebe da se lecimo oboje ili ne.Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Ukoliko postoji Chlamydia kod jednog od partnera, ne znaci da je i drugi obavezno mora imati. Potrebno je leceti samo supruga. Vi ne morate da se lecite. Koristite prezervativ dok traje terapija. Potrebna su tri negativna nalaza supruga u razmaku od mesec dana da bi se smatrao izlecenim.

      dr Vojinov