Postovani,
    Imam 26 godina i vec skoro 3 godine sam sa devojkom u vezi. Naravno imamo redovne odnose ali uzadnje vreme (1,5 godinu od prilike) prilikom predigre a nekada i cak pre nego pocne i predigra, na vrhu penisa krene izlaziti neka sluzava providna tecnost. Da napomenem da mi se to pre nije javljalo nikada. U pocetku to je bila mala kolicina ali je bivalo sve vise i vise, nije to velika kolicina ali me opet brine. Kada sam sam i mastrubiram toga nema, znaci samo kada sam sa devojkom. Na internetu nisam nista pronasao o tome a kod urologa jos nisam bio. Prilikom mokrenja je sve normalno, nikada me ne pece, nemam nikakvih smetnji ni prilikom odnosa niti ovako. Molim vas za informaciju ako je moguce.

    S'Postovanjem

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Nema razloga za brigu. |U sastav semene tecnosti ulazi i sekret prostate koji cini 40% ukupne kolicine sperme. Normalno je da se priliko odnosa taj sekret prostata javlja i istice iz mokracnog kanala, ali ne predstavlja znak infekcije niti je to razlog za zabrinutost.

      dr Vojinov