Moj sin ima 5,5 godina, po savetu pedijatra, dok je bio mali nismo prevlačili prepucijum, ali sa je ko+ica delimično kao slepljena oko korena i početnog dela glansa, ne može se skroz prevući. Da li treba preduzimati neko lečenje. Dečak nema problema sa mokrenjem niti je imao urinarne infekcije

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Neophodna je intervencija. Ispod koze neprevucene, sakuplja se smegma- belicaste naslage, zbog lose higijene, za koje je dokazano da predstavljaju jedan od uzroka karcinoma penisa odraslih. Znaci dilema ne postoji dr Vojinov