Poštovani, molim vas da mi kažete svoje mišljenje za moje rezultate spremograma. Volumen - 4.0 Izgled - beličast pH - 8.0 Broj sermatozoida - 92.0 Pokretnih posle 30 min - 0.41 Slabo pokretnih - 0.32 Nepokretnih - 0.27 Normalni oblici - 0.55 Patološki oblici - 0.45 Leukociti u v.p. - 3-5 Fruktora - 1.0 Aglutinacija spermat. - retka Eritrociti - / Epitelne ćelije - / Spermokultura: Aerobne bakterije nisu izolovane, anaerobne bakterije nisu izolovane, Misološkom kulturom patogene gljivice nisu izolovane. Da li ja sa ovakvim rezultatima mogu da imam decu ili ne kao što su mi neki lekari rekli. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Nalaz uredan, izuzev postojanje infekcije. Uraditi i briseve uretre na bakteriolosku kulturu sa AB, bris uretrena Chlamydiu, Mycoplasmu i ureaplasmu. Leciti infekciju antibioticima. NARAVNO DA MOZETE dr Vojinov