imam 22 godine, i pre dva dana sam primetio svrab na kozici penisa sa unutrasnje strane i malo crvenilo. Misli da mi se to i ranije pojavljivalo ali je brzo prolazilo, posle tusiranja. Trenutno je i sad svrab slabiji, ali usled mokrenja ponekad pojavi se na kozici ispod. Procitao sam da to moze biti i reakcija od antibiotika (pio sam prosle nedelje) ili usled pada imuniteta (to sam imao u zadnje vreme). Duzi period nisam imao odnos. Ali gljivice mogu da se pojave i kod pada imuniteta i kod uzimanja antibiotika.

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.

Komentari na pitanje: #4387

    • Svrab na kozici penisa oko glavica i pri dnu glavica ponekad kozica otekne i pojavi se crvenilo a nekad i ispuca kozica pri vrhu ozenjen sam a supruga je imala ''belo pranje''