Postovani doktore Vojinov,zanimaju me dve stvari,prvo bih vas pitao kojom kremom(ako uopste i moze)da mazem mesto gde mi te lojne zlezde naprave bubuljice,a drugo da mi kazete da li je normalno da posle 10 sati od kupanja osecam blago neprijatan miris na glansu? da li tu pomaze canesten krema? Hvala od srca...

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Ne postoji krema posebna krema kojom se sprecava pojava upale lojnih zlezda ali mozete probati sa Garamycin masti (nemojte brijati taj predeo). Probajte sa kanestenom da mazete 10tak dana da vidimo da li ce biti nekog efekta na miris ili u krajnjem slucaju drzite prevuceno kozicu preko glansa (da glans bude slobodan) kad god ste u prilici da bi se eventualno oslobodili nepreijatnog mirisa.