Problem koji cu Vam opisti imam vec duze vreme. Problem nastaje prilikom prevlacenja kozice penisa preko glavica, jer se ona, iz nekog razloga lepi za njega (napominjem da redovno odrzavam higijenu). Na samom glavicu nema vidljivih promena ali mi se po kozi penisa javlja crvenilo. Jos jedan problem je u tome sto, bez obzira kakav ves nosim imam osecaj da kao me nesto steze u predelu penisa i testisa. Problem sam pokusao da resim uz pomoc masti canesten ali bez uspeha. Unapred veliko hvala

    Odgovoreno: 03. 04. 2008.
    • Mozda se radi o fimozi , otezanom prevlacenju koyice preko glansa, zbog neelasticnosti tog tkiva. Za to je ipak potreban pregled. Dok se ne odlucite za pregled probajte sa Panthenol kremom ukoliko je samo u pitanju /lepljenje/ kozice. dr Vojinov