Poštovani, jako dugo nisam imao odnos,posle jako duge bliske emotivne veze. biće da je sada već 2 godine. u poslednje vrijeme me zabrinjava jer više ne uživam u tome i jako mi je teško da postignem uzbuđenje, nemam više jutarnjih erekcija jako dugo.u pojedinim trenucima opuštenosti na samu pomisao sam dobijao erekcije ali kad sam sa partnerkom ona izostaje. tako da izbjegavam odnose.

    Odgovoreno: 03. 04. 2008.
    • Pravi odgovor za ovo nemam ,ali sigurno da ukoliko se to nastavi neophodno je uraditi jedan detaljan uroloski pregled, od hormonskog statuta, UZ urogenitalnog trakta i prisustva eventualne infekcije dr Vojinov