Postovani Dr Vojinov ,molim da mi odgovorite. Pre nekoliko dana je poceo da me boli stomak sa desne strane u donjem delu.Mislila sa mda je upala jajnika te sam posetila ginekologa, koji kaze da je sve u redu. I dalje imam bol u tom predelu ,povremeno imam bol sa desne strane u ledjima i pritisak u stomaku.Po nekad uz bol imam i drhtavicu i blagu mucninu.Kada sedim bol se pojacava, kao i pritisak.Smanji se ako legnem. Ginekolog kaze da moze biti uroloski problem.Ranije sam imala pesak u bubrezima i pre dva meseca u urinu je bilo dosta coxalata.Da li to moze biti uzrok ovih bolova?Da li je potreban UZ pregled?

    Odgovoreno: 03. 04. 2008.
    • Ne bi bilo lose uraditi UZ bubrega, i pregled uria. Bez pregleda ne mogu tvrditi sa sigurnoscu sta se desava, ali nemojte zaboraviti i moguscnost da postoji i upala slepog creva kod vas. Posto je to urgentna stvar trebate se prvo obratiti opstem hirurgu