Postovani doktore, vec neko vreme u predelu prepona imam kvrzicu delimicno providnu i delimicno boje koze. Sumnjam da se radi o kondilomu. Napominjem Vam da nisam do sada imao seksualne odnose i samo sam jedanput razmenio pantalone sa prijateljem, ali su bile oprane. Da li je mnoguce da je to stvarno kondilom i ako jeste molim Vas da mi ukazete na neki lek ili kremu, mast koja bi mi pomogla u lecenju ovog problema... Unapred Hvala!

    Odgovoreno: 03. 04. 2008.
    • Obzirom da niste imale odnose verovatnoca da imate kondilom je vrlo mala. Posto nismo sigurni da se radi o kondilomu ne mogu vam ni savetovati da uzimate masti za skidanje istih,jer je moguce da se radi i o mladezu ili nekoj vrsti benignih tumora. Moj savet je da se javite dermatologu.