doktore, imam 21 godinu i imam neprijatan osecaj u desnom testisu, ne boli al je neprijatno i nemam nikakvu kvrzicu ili tako nesto, a posle mokrenja iscuri mi jos nekoliko kapljica mokrace. Prosle nedelje sam bio kod dermatovanerologa i rekao je da nemam nikakve bakterije samo blagu upalu mokracog kanala. Pio sam Dovicin 100mg 5 dana, al opet je isto. Poslednjih par dana terapije sam pio alkohol, jel moguce da terapija nije lepo odrzana? I sta bi mogao da bude taj neprijatan osecaj? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Uradite testove na infekciju - Uradite biseve uretre na Chlamydiu, Mycoplasmu i Ureaplasmu, bakteriolosku kulturu sa AB, spermokulturu sa AB, urin na Trichomonas vaginalis. Lecite postojecu infekciju AB. Koristite prezervativ. dr Vojinov