postovanje. prije mjesec dana sam operisao hydeocelu sa lijeve strane. operacija je prosla dobro. rađena je u općoj anesteziji. poslije operacije sam imao temperaturu 5 dana sve dok nisam ispio antibiotik (ne mogu se sjetiti kako se zovu tablete). danas sa isao vaditi nalaze zbog gripe i nasli su mi u urinu trag krvi i k tome jos su 3-4 leukociti i 5-8 eritrociti. leukociti u krvi su 8.7. prije operacije sam vadio nalaze i sve je bilo dobro. da li je to normalno poslije operacije ili postoji mogucnost da je nesto drugo? urin je žuckast i nema neki specifican miris te me ne pece kada mokrim. ultra zvuk nisam jos radio

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Pojava krvi u urinu ne moze biti posledica te vrste operacija, ukoliko eventualno niste imali kateter. Pojava temperature moze biti i posledica gripa, ali i infekcije rane. Uradite UZ bubrega i mokracne besike i ponvite nalaz urina dr Vojinov