Postovani doktore, imam problem koji mi se jsvio do sada nekoliko puta u zivotu.Vidite,ja od rodjenja imam uvecan levi testis.znaci,ceo zivot.e sad povremeno u njemu mi se javi neki tup bol,vise neko nelagodno osecanje,kao da stalno nosim tesan ves.posle par dana to se prosiri na levu slabinu a povremeno osetim i sev blagog bola sa ledja.Cini mi se da osetim nesti i niz nogu ali nisam siguran.e sad,to traje nekoliko dana,nekad par nedelja i onda neobjasnjivo prestane.sledeci put se javi posle par meseci ili cak par godina i isto tako boli nekoliko dana i prestane.svaki put sam isao kod urologa koji su me slali na ultra zvuk gde,hvala bogu nista nije nadjeno.svi nalazi su mi bili uredni.objasnjenje je bilo:upalica,proci ce,nosi tesan ves.elem,to mi se sad opet javilo,posle skoro godinu dana bez problema.simptomi su isti.sta vise da radim?mozete li mi pomoci?

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Tegobe koje opsijute se javljaju kod hronicne upale prostate. Uradite biseve uretre na Chlamydiu, Mycoplasmu i Ureaplasmu, bakteriolosku kulturu sa AB, spermokulturu sa AB, urin na Trichomonas vaginalis. Lecite postojecu infekciju AB. Cuvajte se prehlede i hladnoce. Toplo prija prostati (tople kupke). dr Vojinov