Postovani dr,imam 22 god.ponekad imam svrab na vrhu penisa,javljaju mi se povremeno nesto kao sitne bubuljice koje se gube nakon dan,dva.Javlja mi se i perutanje vrha penisa.Ovde sam procitao za CANESTEN mast koji resava slicne probleme.Da li da probam da koristim tu mast?Da li se mast moze nabaviti u slobodnoj prodaji bez recepta?Sta da radim,i da li imate neko bolje resenje za moj problem?

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Probajte slobodno sa Canestenom, mazite ujutru i uvece 2 nedelje u tankom sloju. Potrebno je lecenje i partnera, verovatno se radi o gljivicnoj infekciji, mada samo pregledom moze da se utvrdi tacna dijagnoza. Canesten mozete kupiti bez recepta. dr Vojinov