Postovani, Po savetu ginekologa moje supruge, (zbog njenog prekomernog vaginalnog sekreta) uradio sam bris uretre na mikroplazmu ureoplazmu i hlamidiju. Nalazi su bili negativni. Naime problem koji imam je sledeci: nakon odnosa ili masturbacije semena tecnost (je cesto neprijatnog mirisa) i nekoliko minuta nakon ejakulacije i dalje postepeno curi (kaplje), slican problem sam primetio i posle uriniranja, cesto osetim kao se par kapi uvek iscede na donji ves.. Pitanje koje zelim da vam postavim je sledece: koliko je ovo cesta pojava ondosno kod 27 godisnjeg muskarce i koliko treba da budem zabrinut zbog toga, i ukoliko je problem ozbiljnije prirode, da li mozete da mi preporucite u Novom Sadu kome se mogu obratiti radi evenutalnog pregleda. Unapred zahvalan, Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Sekret koji se javlja nakon ejakulacije,ali i mokrenja, predstavlja sekret prostate, i nasataje kao posledica upale prostate koja svojm sekretom cini 60 % semene tecnosti. Potreban je pregled prostate, UZ i jos neki dodatni testovi na infekciju i na kraju antibiotsko lecenje te upale. JAvite se i zakazite pregled. Ordinacija Bonadea Jovana Djordjevica 11, tel 021/557707 dr Vojinov