Dobar dan doktore,molim vas za vase misljenje. Vec duze vreme mucim se sa nekim bubuljicama koje mi izlaze u regiji iznad penisa.Ponekad bude samo crvenilo,ponekad sitne akne sa belim vrhovima koji ne mogu da se iscede. E sad bio sam kod dermatologa,i on mi je rekao da uradim nalaz na herpes. Nalaz je bio pozitivan(Biotest) sa 30% inficiranih celija,genitalni herpes.Pogledao sam dosta slika tog herpesa i to uopste nelici na to sto je kod mene.Napominjem da je konstantno imam sa tim problema,sto je kod herpesa tesko moguce jer se pojavljuje par puta godisnje.Neznam sta da radim strasno sam opterecen... Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Radi se zacepljenim lojnim zelzdama, koje su brojne u toj regiji. Kada se zacepe ispune se lojem pojave se kao bele promene na kozi koje se ne mogu iscediti. Povremeno se upale i onda zadaju i tegobe. Probajte da ne brijate tu regiju (ukoliko to radite). One koje su vece i estetski smetaju, hirurski se uklanjaju. dr Vojinov