brisom glansa mi je nadjena eserihija koli.Pio sam ampicilin kapsule i mazao gentamicinom. Simptomi su postali blazi. Crvenilo se skoro povuklo,bjelicaste naslage su skroy nestale kao i peckanje i bol. nakon terapije ponovo sam uradio bris i sve je ostalo sterilno, ali simptomi su i dalje tu. peckanje i bol su skoro svakodnevni, inace nemam problema sa erekcijom i mokrenje je ok! Ne znam sta da radim! Prilicno sam zabrinut, sve ovo traje skoro dva mjeseca. Imam 32 godine i stalnu vezu, kod partnerke je sve OK! Sta treba da uradim da bi ovo prošlo ?

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Mi obicno ne trayimo briseve sa koye, i prvenstveno mi se cini da je vas problem u osnovi dermatoloski, bey obyir sto vam je bris sada sterilan, mislim da rayloga ya brigu nema i da bi bili mirniji i sigurniji u terapiju javite se dermatovenerologu, koji se vise bave ovakvom vrstom problema. dr Vojinov