Postovani Dr Vojinov, Molim vas da mi ukazete na eventualni problem ako postoji. Naime, moj muz je imao bolan orgazam i blago krvavu ejakulaciju. To mu se desilo jednom pre 3 godine i sada ponovo. Ukazuje li to na neki alarmantan,zdravstveni problem? Ima 33 godine i nije imao zdravstvenih problema do sada.Zahvaljujem na odgovoru i srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Pojava krvi u spermi(hematospermia) je posledica infekcije urogenitalnog trakta. Potrebno je uraditi bakterioloske testove- spermokultura sa AB, urin na trichomonas vaginalis, brisevi uretre na bakterije sa AB, Mycoplasmu, Ureaplasmu, i Chlamydiu i infekciju leciti AB uz upotrebu prezervativa. Morate se i vi javiti ginekologu.