Imao sam slatkasti miris i ponekad blago crvenilo , na glansu , rekli ste mi da mazem kanesten , mazao sam vise od dve nedelje , onda jedan dan rekoh da prekinem da vidim kako ce biti , medjutim meni se posle jedno 24 casa javi jace crvenilo kao da je odjednom buknulo , da li znate zasto se to desilo , dok sam mazao sve je bilo super , cista koza bez mirisa , zasto je buknulo tako odjednom kad sam prekinuo mazanje , i reci te mi da li mogu umesto masti da mazem rastvor jer je prakticniji za primenu na tom delu tela , pozdrav

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Gljivice se vrlo lako prenose te je moguce da je nastupila ponovna infekcija. Potrebno je obavezno leciti i partnera. Canesten je bolji nego rastvor i ja ne praktikujem primenu rasvora. Mozete pre nanosenja masti stavljati obologe od borne kiseline 3% ujutru i uvece, po 10 minuta npr nedelju dana. Canesten mazite 2-3 nedelje u tankom sloju dr Vojinov