Dobar dan doktore. Imam 24 godine i ceo svoj sexualni zivot imam problem. Nikada nisam uspeo sexualnim putem da dozivim orgazam, samo masturbacijom. Imao sam i jako duge odnose, ali orgazam mogu da dozivim samo masturbacijom. Da bih doziveo orgazam sexom ne mogu da postignem dovoljnu brzinu i mislim da je to problem. Sta da radim? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 13. 03. 2008.
    • Na ovo pitanje nemam pravi odgovor, ali kako videti kod vas sve normalno funkcionise. Da postoji neki organski problem ,ne bi ni bilo orgazma. Sve potice iz vase glave. dr Vojinov