Postovani Dr moj problem je sledeci..imam crvenilo,svrab i perutanje na vrhu penisa,moja supruga takodje ima svrab i crvenilo pa me zanima sta je u pitnju i da li je opasno?Problem je u tome sto pokusavamo da napravimo bebu pa me zanima da li da prekinemo sa odnosima i sta da koristim?

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Rec je o gljivicnoj infekciji Vi koristite Canesten krem spolja dve nedelje 2 x dnevno , a ona mora koristiti neke vaginalete (Datanol, Neopenetran). Odnosi uz koriscenje prezervativa naredna dve nedelje dr Vojinov

Komentari na pitanje: #3705

    • Postovani doktore, takodje imam isti problem (svrab, crvenilo i perutanjee) mzd je glupo sto pitam ovo ali da li mogu koristiti canesten vaginal krem? Da li je to isto ili ima posebno za muskarce i zene? Takodje ga perem kamilicom. . .