Lekovi tipa Flucinoma mogu dovesti do poremecaja funkcije jetre i zato se na svaka tri meseca kontrolise pored PSA i funkcija jetre. Potrebno je prekunuti uzimanje flucinoma. Alkalna fosfataza moze biti povisena i kod metastaza u kostima. Uraditi scintigrafiju skeleta dr Vojinov

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Ovo je verovatno najvecim delom vas psihicki problem koji morate saimi iz glave resiti. Mozete uraditi testove na infekciju briseve u retre i spermu na bakterije da bi se eventualno iskljucilo postojanje upale. Pusenje ne utice na potenciju. Cialis 20 mg je lek za tu vrstu problema, ukoiliko nema infekcije a problem potraje, dr Vojinov