postovani, imam 41 godinu , dogodilo mi se da sam prilikom odnosa imao krvav ejakulat koji se ponovi i narednog puta. do sada mi se to nije desavalo, nemam nikakve simtome tipa cestog mokrenja, bolovova, osim povremenog bola u predelu bubrega, tipa bola u krstima.molim vas da me posavetujete sta bi to moglo da bude i koje analiye bi trebalo da uradim. S postovanjem.

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Radi se upali genitalnih kanala. Krv u spermi je znak infekcije. Potrebno je uraditi briseve uretre na bakterije i dati spermokulturu sa AB, potom leciti infekciji, i naravno partnera. dr Vojinov