pre skoro godinu dana partnerka i ja lecili smo se od Clamidije,posle toga 2 puta do danas smo proverili rezultate i bili su negativni...Tada sam imao crvenilo na penisu i perutala mi se koza na njemu u velikoj meri...posle toga sve je nestalo ali mi se skoro opet pojavilo veoma malo crvenilo i veoma malo se peruta koza i devojci se pojavilo crvenilo...Dala je bris i nasli su enterococus...dali su nam da pijemo dovicin i hemamicin,recite mi sta moze da bude to crvenilo i perutanje,kako da lecim,prosli put kada sam isto za klamidiju koristio domicin,hemamicin,vizirin nestalo je kao rukom odneseno...Hvala

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Ovde , koliko sam ja razumeo, se radi o infekciji koze ito je obicno izazvano gljivicama, tako da je u vom slucaju najbolje koristiti Canesten krem spolja 2 x dnevno 2 nedelje. Leciti i partnerku. dr Vojinov